čtvrtek 13. ledna 2011

I don't wanna learn no more!

This is not my everyday make-up, that would mean waking up one hour earlier. I'm too busy in the morning to do something like that becouse I oversleep a lot (especially in january when I study till two am). I barely make same looking lines on my eyes. Too bad, I love doing my make-up! P.S.: My bro wanted to taky pictures with me and I realy like what rised, hope you like it to :)

Takhle namalovaná běžně nechodím, to bych musela vstávat do školy minimálně o hodinu dřív. Ráno mám většinou velmi hektické, protože permanentně zaspávám (obzvášť v lednu kdy se učím do dvou) a na takovéhle omalovánky nemám čas. Jsem ráda, že si stihnu namalovat linky stejně.
Škoda, je to taková zábava! P.S.: Fotit se se mnou chtěl bratříček a nakonec z toho vylezly docela vtipné fotky tak doufám, že se vám líbí :)


pudr Synergen, tvářenka Basic, linky S-he, růžové stíny Chanel, modré stíny L´oréal, černé stíny Rimmel, řasenka Elizabeth Arden, lesk Gabriella Salvete

Odteď i anglicky. Začíná to tu bejt světový! .) Ne, to jen protože google překladač zas tolik nepřekládá a mě to procvičí. Na střední máme angličtinu na úrovni nula.

11 komentářů:

 1. jeee tvůj bratříček je roztomilý!:) vypadá jako andílek! ale jak to tak znám, bude to přesný opak co?;D pěkné líčení a taky chválím rozhodnutí psát anglicky :)

  OdpovědětVymazat
 2. pěkné fotky :) bráška je k sežrání :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty seš táák roztomilé stvoření! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Máš roztomilého brášku a moc povedený účes! :)

  OdpovědětVymazat
 5. ta pusinka :D a moc ti to nalíčení sluší , já taky většinou na zkoušky nestíhám vstávat :D

  OdpovědětVymazat
 6. začetla jsem se do Tvého blogu! :)
  je skvělý :)

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuju
  Seš moc pěkně nalíčená :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ty stíny se vážně povedly a s učením je to asi všude stejný :/ snad se to zlepší :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ty jsi uzasne roztomila!

  jdu pofollowovat (hrozne slovo)

  OdpovědětVymazat
 10. Ty jsi jemňoučká, Ann! Strašně pěkně se na Tebe kouká.

  Si.

  OdpovědětVymazat